Росія більше не може утримувати ЛДНР: борг в 25 мільярдів рублів не погасять

23 ноября 2019
610 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19034.jpg

Видання РЕАЛ, спираючись на повідомлення місцевих жителів в соціальних мережах, неодноразово писав, що восени 2019- го в в так названому  «ОРДЛО» різко погіршилася соціально-економічна ситуація: збільшилися борги із зарплати в реальному секторі економіки, з'явилися в «бюджетному», стали затримуватися «республіканські» пенсії.

Блогери відразу вказували, що проблема в тому, що «Внешторгервіс» не проводить розрахунки з керованими «націоналізованими» підприємствами і суміжниками, не платить «податки». «ВТС» накопичує борги через відсутність достатніх ринків збуту на продукцію з ЛДНР. Перші 2,5 року після «націоналізації» все ще так-сяк трималося на українському ресурсі законних власників, тепер же він виснажився.

Фактично цю версію підтвердив російський «РБК». Тільки шахтам «ВТС» повинен 8 мільярдів рублів. А всього підприємствам і «бюджетам» ОРДЛО — 25 мільярдів російських рублів.

За даними РБК, «ВТС» дали відстрочку в погашенні боргів на 2 роки. Тобто шахти і промислові підприємства ОРДЛО в найближчі роки своїх грошей не отримають в принципі.Навіть якщо раптом новина РБК не достовірна, ситуація від цього не змінюється. Схоже, Росія більше не може утримувати ЛДНР.

Резонний коментар залишила блогер з Донецька «hochu… domoy»:

«ВТС» провів реструктуризацію боргу, в результаті якої виплати по ньому почнуться тільки через два роки з оплатою рівними частками протягом чотирьох років «А хто заплатить? Бюджет РФ? Або динири просто переб'ються? Діра здохне за цей час? Або на Україну повісять борги?» — пише блогер.

 

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети