Росія відверто порушила територіальну цілісність України - помічник генсека НАТО

3 июля 2017
672 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article15480.jpg

Росія у найбільш відвертий спосіб порушила територіальну цілісність України, нелегально анексувавши Крим і підтримуючи, відкрито і приховано, застосування сили на сході України.Про це на урочистому засіданні з нагоди 20-ої річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору заявив помічник Генерального секретаря НАТО Сорін Думітру Дукару.

“Коли Україна здобула незалежність і стала поважним членом міжнародної спільноти, ми всі сподівалися, що тяжкі часи позаду, що у новій Європі географія більше не буде визначати долю країни. На жаль, Росія — держава, яка свого часу пообіцяла захищати територіальну цілісність України, порушила цю територіальну цілісність у найбільш відвертий спосіб, нелегально анексувавши Крим і підтримуючи, відкрито і приховано, застосування сили на сході України. Україна є не лише жертвою класичної форми військової агресії, але і сучасної гібридної загрози”, — сказав помічник генсека НАТО.

Він зауважив, що Україна страждає не лише від військової агресії з боку Росії, але й від “майже повсякденних кібернападів”. Також він додав, що перед Україною сьогодні стоять найбільші виклики від моменту здобуття незалежності. Також помічник генсека НАТО висловив впевненість, що Україна подолає всі виклики і НАТО допоможе в цьому Україні. Разом з тим він додав, що Альянс підтримує мирне розв'язання конфлікту на сході України, поважаючи український суверенітет і територіальну цілісність. 

 УНІАН

Похожие статьи:

ОбществоЩо буде відбуватися на Сході України найближчим часом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети