У світі вже почали зустрічати Новий 2020 й рік.Політики привітали українців. Відео

31 декабря 2019
462 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19125.jpg

У світі вже почали зустрічати Новий 2020 й рік.Українські політики у вівторок, 31 грудня, привітали співвітчизників з Новим роком і Різдвом.Це зробив, зокрема, спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков. Відповідний ролик був опублікований на сайті парламенту.

"Шановні українці, 2019 й був визначальним для нашої держави. Разом з вами ми повністю перезавантажили систему влади, привівши в неї нових, ефективних і, головне, відповідальних політиків.

Я хочу, щоб в 2020 році в кожному регіоні, в кожному місті, в кожній родині ви дійсно відчули позитивні зміни від нашої роботи ", — сказав Разумков.Він побажав співвітчизникам здоров'я, затишку, миру в будинках, щоб завжди там лунав дитячий сміх, а рідні були поряд. Політик також побажав миру в державі для її дальшого  розвитку.
 

.П'ятий президент, глава "Європейської солідарності" Петро Порошенко на сторінці в Facebook показав відео з різних міст України."Всі ми однаково мріємо про мир і благополуччя в Новому році. Від Львова до Маріуполя, від Києва до Одеси — ми — єдина Україна!" — написав він.

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети