Україна щорічно відзначатиме День опору окупації Криму

26 февраля 2020
1393 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19257.jpg

Щорічно в Україні 26 лютого буде відзначатися день опору окупації Криму і Севастополя.Президент Володимир Зеленський в середу, 26 лютого, оголосив про видання указу про День опору окупації Криму і Севастополя. Про це він сказав на форумі Age of Crimea.

"У цей день рівно 6 років тому в Сімферополі відбулося найбільше зібрання на підтримку цілісності і єдності нашої держави. Відзначаючи мужність і героїзм усіх учасників мітингу, сьогодні мною підписується указ про День опору окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополь. Цей день буде відзначатися щорічно 26 лютого ", — повідомив президент.

За словами Зеленського, повернення Криму до України — це не просто "його мрія як президента або позиція як громадянина України" і не просто загальна мрія українців, а "це запорука безпеки на планеті, відновлення віри в міжнародне право і справедливість".

Президент також додав, що знає, що день, коли Крим повернеться додому, обов'язково настане.Також Зеленський назвав повернення Криму частиною національної української ідеї.
 
"Почати я хотів би з простих, очевидних речей — аксіом, що не вимагають докази: тиждень складається з семи днів, планета Земля кругла, а Крим — це Україна. Наше суспільство може сперечатися з багатьох питань, але це не викликає ніяких сварок або сумнівів, тут українці на 100% єдині. Отже повернення Криму — це безперечна частина нашої національної ідеї. 6 років тому Росія анексувала Крим. 6 років наше життя змінилося: ми зрозуміли, що живемо в світі, де меморандуми, на жаль, майже нічого не варті, а система міжнародного права та світової безпеки недосконала і вразлива. Сьогодні ми робимо все можливе, щоб припинити війну на Донбасі і не втрачати щодня кращих українців. На це спрямовані всі наші зусилля. Але це не означає, що Крим знімається з порядку або може стати ціною миру  на Донбасі, миру  в Україні. ми зробимо все, щоб над Кримом знову майорів український прапор. Так, це дуже складне завдання, яке не може вирішитись,  на жаль, завтра. Але є речі, які ми можемо і повинні робити вже сьогодні ", — сказав президент. 
Серед таких речей він назвав підтримку громадян, які живуть в Криму або мають кримську реєстрацію. Крім того, це звільнення політв'язнів і українська мова на Крим.

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети