Українці розмістили 2,4 млрд грн на ЕКО-депозиті Укргазбанку

15 февраля 2020
896 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19232.jpg

В минулому році державний Укргазбанк створив унікальний продукт для українців – ЕКО-депозит. Суть цього вкладу полягає в тому, що кошти, які розміщені на ЕКО-депозиті, допомагатимуть нашій державі ставати екологічно чистішою та енергетично незалежною. Бо усі гроші на ЕКО-депозиті будуть спрямовуватися виключно на реалізацію екологічних проектів в Україні. Відповідно тепер кожен вкладник, відкриваючи ЕКО-депозит, робить реальний внесок в еко-модернізацію країни, захист її екології та довкілля, наголошують в Укргазбанку.

З моменту запуску запуску "ЕКО-депозит" українці розмістили на ньому вже більше 2,4 млрд грн своїх заощаджень. Про це повідомляє прес-служба банку.У банку відзначають, що розміщені кошти вкладників направляються на фінансування виключно екологічних проектів. У тому числі на 63 енергоефективних проектів.

Завдяки цьому, за даними установи, скорочуються викиди СО2 на 75 тис тонн щорічно. А також відбувається заміщення використання викопного палива на 86,2 тис Гкал для опалення більше 26 тис квартир.

За даними банку серед інших програм, ЕКО-депозит за час його дії вважали за краще 70% вкладників Укргазбанку, і цей показник постійно зростає. ЕКО-депозит можна відкрити на 1-24 місяці, за ставкою 12%. Валюта розміщення — гривня, долари США та Євро. Виплату відсотків передбачено в кінці терміну або щомісячно.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети