Уряд вводить нові посилені заходи карантинного режиму для населення України

4 апреля 2020
2471 просмотр Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19349.jpg

Кабінет Міністрів України видав  постанову №211, яка вводить  нові посилені заходи карантинного режиму для населення Ураїни.

Громадянам, які перебувають на самоізоляції (крім хворих на COVID-19) та про яких немає кому подбати, дозволено у масках відвідувати магазини та інші місця торгівлі, розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції. В рамках посилення карантинних заходів люди старше 60 років не повинні виходити з дому  В рамках посилення карантинних заходів люди старше 60 років не повинні виходити з дому, оскільки відносяться до групи підвищеного ризику, вразливої до інфікування коронавірусом.

  У Кабміні роз'яснили нові правила карантину:«Люди старше 60 років поки що мають сидіти вдома. Вони відносяться до групи підвищеного ризику, відтак — потребують самоізоляції. Що це означає? По-перше, вони мають перебувати у визначеному ними місці самоізоляції. По-друге, утримуватися від контакту з іншими особами – крім тих, з якими вони спільно проживають», — сказано у роз’ясненні.  Окрім того, уряд доручив облдержадміністраціям вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

Для посилення карантинних заходів вводиться ряд заборон, зокрема, до 24 квітня заборонено:

— з  6  квітня перебування в громадських місцях без респіратора або захисної маски;

— переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років;

— перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих;

—  заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності; спортивних та дитячих майданчиків; проведення всіх масових заходів; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця обсервації.

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныНа Луганщині знайдена африканська чума свиней

Новости о ЗдоровьеШколы Черновцов сегодня закрыли на карантин

Новости о ЗдоровьеВ школах Киева - карантин. Кому- что ,а детям - радость

Новости УкраиныШколы не имеют права увеличивать количество уроков в неделю из-за карантина

Новости УкраиныВ школах Запорожской области вводят карантин

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети