В Україні петиція президенту про шкоду 5G для здоров'я набрала більше 25 000 голосів

6 июля 2020
5086 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19519.jpg

Петиція на сайті президента України Зеленського про заборону 5G набрала понад 25 000 голосів. У ній говориться, що стандарт 5G шкодить здоров'ю і тому повинен бути заборонений.

Автори петиції просять президента заборонити використання 5G через «дуже негативний вплив на здоров'я».
Адміністрація президента зобов'язана розглянути цю петицію і дати по ній відповідь.
Це — не перша подібна петиція, яку публікують користувачі про 5G. У травні на сайті міської влади Черкас петиція про заборону вишок мобільного зв'язку 5G набрала 253 голоси.
Увага користувачів до роботи вишок 5G загострилося після того, як в інтернеті почали поширюватися конспірологічні теорії про те, що 5G викликає коронавірус. Офіційна позиція ВООЗ по темі шкоди 5G для здоров'я: якщо дотримуватися встановлених державами санітарних норм по е м-випромінювання, ризиків немає.

Разом з тим впровадження технології 5G передбачає радикальне підвищення рівня електромагнітного забруднення. Тому 180 лікарів і вчених з 36 країн написали лист до Європейського Союзу з вимогою ввести мораторій на її реалізацію.

Тим часом, жадібні виробники за рахунок великих вливань в ЗМІ і жорсткого лобіювання своїх інтересів намагаються сформувати у суспільства думку про відсутність шкоди від нових технологій.

Вчені і дослідники вважають, що це питання заслуговує глибокого вивчення і публічних дебатів.

У червні 2015 року Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) розробив план розвитку технології і визначив її назва — «IMT-2020» — Швидкісний інтернет за технологією 5G.

Федеральна комісія із зв'язку США (FCC) напередодні виходу на ринок 5G-технологій почала перегляд діючих 4G-стандартів, затверджених ITU-T. Так, своїм рішенням 14 липня 2016 року FCC схвалила спектр частот для 5G, що включає частоти 28 ГГц, 37 ГГц і 39 ГГц.

1 жовтня 2018 року компанія Verizon запустила мережу 5G в чотирьох містах США (Х'юстоні, Індіанаполісі, Лос-Анджелесі і Сакраменто. 5 квітня 2019 року Південна Корея стала першою країною в Азії, яка запустила комерційні послуги п'ятого покоління 5G. Стандарт спочатку з'явився в найбільших містах, зокрема, в Сеулі.С 17 квітня 2019 року зв'язок 5G працює в 54 містах Швейцарії. 23 квітня 2019 року було оголошено, що компанія China Unicom запустила пілотну мережу зв'язку 5G в семи містах Кітаю.30 травня 2019 року BT Group запустив мережу 5G в Великобританії. 6 червня 2019 року Італія стала третьою країною в Європі, де запустили 5G. Оператором виступила компанія Vodafone.14 червня Vodafone і Huawei запустили мережу 5G в Іспаніі.3 липня 2019 року технологія 5G була запущена в Німеччині (в містах Бонні та Берліні). 31 жовтня 2019 року мережа 5G охопила 50 міст Китаю, зробивши країну лідером по впровадженню цієї технології.

5G в діапазоні 24 ГГц і вище використовують більш високі частоти, ніж 4G, і в результаті деякі сигнали 5G не здатні поширюватися на великі відстані (більше кількох сотень метрів), на відміну від сигналів 4G або більш низької частоти 5G (до 6 ГГц). Це вимагає розміщення базових станцій 5G кожні кілька сотень метрів, щоб використовувати більш високі смуги частот.

Для реалізації системи важливо на вулиці розташовувати передавачі на висоті вище двоповерхових автобусів. На практиці це означає розміщення апаратури на освітлювальних стовпах, що призвело навіть до масових судових спорах в Великобританії.

 

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети