В Україні знову працюватиме податкова міліція

28 сентября 2019
1769 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18906.jpg

Кабінет міністрів України тимчасово відновив повноваження податкової міліції у Державній фіскальній службі. Вона існуватиме до створення нового Бюро фінансових розслідувань.

За словами голови Мінфіну Оксани Маркарової, нове Бюро фінансових розслідувань після ухвалення Верховною Радою створюватиметься як новий орган. Усіх співробітників відбиратимуть на конкурсних засадах.

Немає жодного сенсу зараз переводити в рамках реорганізації частину податкової міліції у нову ДПС без конкурсів, щоб через 4 місяці знову переводити чи звільняти,– наголосила Маркарова. Вона уточнила, що протягом цього часу податкова міліція продовжить виконувати свою роботу разом з іншими правоохоронними органами і митницею. Поточні справи щодо конвертаційних центрів, нелегальних операцій з підакцизними товарами не будуть втрачені.

Відзначимо, що Верховна Рада в другому читанні ухвалила закон, що передбачає створення Фінансової поліції. У новій структурі працюватиме 2,5 тисячі співробітників. Мінімальна зарплата в фінполіції становитиме 16 тисяч гривень.

Податкова міліція у підприємців асоціюється із тиском. Це відбувається з багатьох причин. Методи діяльності цієї служби неодноразово піддавалися критиці. Податкову міліцію звинувачують у зловживанні своїми силовими повноваженнями через використання спеціальних "схем" тиску на бізнесменів і директорів підприємств.

Щоб не мати з нею справ, більшість підприємнців намагаються вчасно платити податки. Наприклад, запорізька фірма "Первое оконное бюро" нема є цим ніяких проблем. Ви можете перйти на їхній сайт за посиланням https://pvb.com.ua. Там ви знайдете всю інформацію про їхні послуги та ціни на вікна, двері, балкони, рулонні штори, москітні сітки та іншу продукцію. Варто відзначити, що "Первое оконое бюро" користується гарною славою у Запоріжжі, які постачальник якісних товарів."

Новий уряд Гончарука покладає на Державну податкову службу реалізацію податкової політики. Таким чином Кабмін повноцінно запускає нове податкове відомство. Державна податкова служба в України вже існувала – це був орган виконавчої влади на чолі системи органів податкової служби. Її ліквідували у 2012, об'єднавши з Державною митною службою у Міністерство доходів і зборів України. У березні 2014 року уряд ліквідував це міністерство і відновив діяльність Державної податкової та Державної митної служб. Але вже у травні утворив Державну фіскальну службу. У такому форматі вона й працювала до 2018 року.

У грудні 2018 Кабмін вирішив відновити Державну податкову службу, перевести туди 30% працівників Державної фіскальної служби (це понад 10 тисяч працівників), а Державну митну службу знову виокремити. Утім, станом на серпень 2019 року повноцінно цього ще не реалізували.

16 липня державний реєстратор видав дозвіл на створення нової Державної митної служби як юридичної особи. Вона не підпорядковуватиметься Державній фіскальній службі. Головою митної служби став Максим Нефьодов. 23 квітня 2019 року завершився конкурс на посаду очільника Державної податкової служби. Комісія вищого корпусу державної служби рекомендувала Кабінету міністрів призначити керівником ДПС Сергія Верланова.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети