«Слуги народу» оприлюднили попередні результати опитування Зеленського

26 октября 2020
1614 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19684.jpg

 

Партія «Слуга народу» оприлюднила попередні результати так званого «всеукраїнського опитування», ініційованого президентом Зеленським.Результати всеукраїнського опитування «5 питань від Президента» після обробки 74% анкет політсила опублікувала на своїй сторінці в Facebook.

 

Як видно, більшість українців, які взяли участь в добровільному опитуванні, відповіли ствердно на 4 питання президента Зеленського, проте на друге питання про вільну економічну зону на Донбасі думки виборців розділилися майже порівну.

У свою чергу, глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко на брифінгу зазначив, що «це не було референдумом і не було соціальним дослідженням, оскільки ніякої вибірки не було, — це було загальнонаціональним, опитуванням в схожому на екзит-пол форматі».

За його словами, в опитуванні взяли участь близько 5 млн громадян, тобто близько половини тих, хто прийшов на дільниці проголосувати на місцевих виборах.

Нардеп також зазначив, що опитування пройшло на високому рівні і в рамках чинного законодавства.

Інформацію про фінансування опитування Корнієнко обіцяв повідомити пізніше.

Раніше громадянська мережа «ОПОРА» заявляла, що опитуванням «5 питань від президента» Зеленський зловжив адміністративним ресурсом і приховано агітував за свою партію «Слуга народу», а також міг підірвати довіру до репрезентативних соцопитувань.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройшли місцеві вибори. Одночасно з ними проводився всенародне опитування, ініційований президентом Володимиром Зеленським.

Кожному виборцю пропонували відповісти на 5 запитань, які стосувалися: доцільності довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах, створення вільної економічної зони на окупованій території Донбасу, скорочення кількості народних депутатів ВР до 300 осіб, легалізації в Україні канабісу в медичних цілях, а також чи потрібно  Україні на міжнародному рівні порушити питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

 

Похожие статьи:

Новости ОбществаРеальні цифри втрат сил АТО в Дебальцевських подіях

Общество​Тільки за минулі вихідні до берегів Італії прибуло понад 4000 переселенців

Новости УкраиныОприлюднено результати електронного підрахунку населення України

Общество​68% американців вважають Росію недружньою країною - Gallup

Новости ОбществаВ «ДНР» патріотів Росії виявилось лише 10% - опитування

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети