Глави держав виступили на на Генеральній Асамблеї ООН з відеозверненням

23 сентября 2020
1751 просмотр Голосов: 0 Автор:Kovel
article19642.jpg

Через пандемії коронавируса Тиждень високого рівня в ООН  з нагоди її 75-річчя проходить у відеоформаті. Президент України Володимир Зеленський 21 вересня виступив з відеозверненням на Генеральній Асамблеї ООН. Свій виступ він присвятив агресії Росії, яка, на його думку, намагається повернутися до розподілу сфер впливу в світі.
У короткому вступі Зеленський нагадав про те, що створення ООН стало символом того, що людство вивчило трагічний урок Другої світової війни.
Однак, як зазначив Володимир Олександрович, цей урок вивчили не всі. І прямий доказ тому — ситуація на Донбасі і входження Криму до складу Росії.
За його словами виходить, що весь світ яким був, таким і залишився, і тільки одна Росія перекроює післявоєнні кордони і бореться за сфери впливу.
«Нагадаю, що це не тільки війна на Україні. Це війна в Європі. І це не просто зазіхання на суверенітет незалежної держави, це схоже на спробу повернутися до розподілу сфер впливу в світі», — сказав український президент.

Як і більшість представників інших країн, Володимир Путін заздалегідь записав п'ятнадцятихвилинну доповідь, в якій розповів про головні, на його погляд, світові проблеми: боротьби з пандемією COVID-19, нелегітимні санкції і питанняхпереписування історії. Крім того президент запропонував безкоштовно надати російську вакцину співробітникам ООН. Президент розповів членам ООН, що в Росії оперативно розробили лінійку тест-систем і медичних препаратів для виявлення і лікування коронавіруса, а потім зареєстрували першу в світі вакцину під назвою «Супутник-V».«Росія готова надати ООН всю необхідну кваліфіковану допомогу, зокрема, пропонуємо безкоштовно надати нашу вакцину для добровільної вакцинації співробітників Організації та її підрозділів», — заявив Путін. Він зазначив, що такі звернення з ООН вже надходили російській стороні.Стенограма виступу російського лідера опублікована на сайті Кремля.

Похожие статьи:

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети