Вторгнення РФ в Україну - найбільше міжнародне віроломство з часів Другої світової війни.МЗС Канади

17 февраля 2018
838 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article16911.jpg

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд вважає, що вторгнення Росії в Україну та окупація її території є найбільшим порушенням міжнародного права з часів Другої світової війни і негативно впливає на нерозповсюдження ядерної зброї в світі.

Про це вона заявила під час виступу на Українському ланчі "Україна на передовій війни нового типу: уроки для Заходу і перспективи для світу" в рамках Мюнхенської конференції з безпеки, передає УНІАН.

Фріланд зазначила, що "коли справа доходить до питань безпеки України – це не віртуальний конкурс, це не ситуація, коли верховенство права застосовується, коли ти хороша країна, та верховенство право не застосовується, коли ти нехороша країна".

"Ми маємо зобов’язання перед Україною, і ми маємо ці зобов’язання не тому, що українці хороші хлопці і не тому, що ми хороші хлопці. Ми маємо ці зобов’язання, тому що вторгнення в Україну, анексія української території – це найбільше порушення міжнародного правопорядку в Європі з часів Другої світової війни… Це також порушення світового порядку, яке має дуже негативні наслідки з точки зору ядерного нерозповсюдження, тому що Україна добровільно відмовилася від своєї ядерної зброї в обмін на підписання Будапештського меморандуму та для гарантії безпеки, і тепер ми маємо про це пам’ятати і стати на захист України", — підкреслила вона.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети