На Кубі після відновлення поста президента обрали нового лідера держави

10 октября 2019
5235 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18938.jpg

Согодні,10 жовтня, Національна асамблея народної влади Республіки Куба  обрала нового президента Республіки Куба. Ним став 59-річний Мігель Діас-Канель Бермудес, який  раніше очолював Раду міністрів республіки, та був одним з 17 кандидатів на посаду президента країни до 2023 року. Про це  повідомила газета Granma. 

Мігель Діас-Канель Бермудес став першим президентом Куби після відтворення цього поста через 43 роки. Пост президента Куби існував до 1976 року, коли був замінений на пост голови Державної ради. Цю посаду протягом 30 років займав лідер кубинської революції Фідель Кастро, а в 2006 році його змінив брат — Рауль Кастро. У 2019 на Кубі була прийнята нова Конституція країни, яка відновила пост президента. Таким чином, після обрання Мігель Діас-Канель продовжив займати пост лідера держави. Термін його повноважень, відповідно до Конституцій, становить чотири роки. На цій посаді він повинен залишитися щонайменше до 2023 року.
«Революція — це не боротьба за справжнє, революція — це боротьба за майбутнє.Батьківщина, в  якій ми думаємо побудувати  суспільство справедливе та достойне, є батьківщиною завтрашнього дня », — заявив Діас-Канель під час інавгураційної промови.

Він зазначив, що пріоритетами його політики залишаться економіка і оборона країни. У числі пріоритетних програм розвитку він назвав нарощування іноземних інвестицій, розширення експорту, будівництво житла, виробництво продуктів харчування, туризм, транспорт і використання поновлюваних джерел енергії.

 

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУ Кличка плани не змінилися - він йде в президенти

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиЕС больше не хочет сотрудничать с властью Украины – президент Литвы

Новости ПолитикиОппозиция признала, что досрочные выборы в Украине невозможны

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети