Олександр Габішев пішком з Якутська до Москви "спровокував" революцію в Бурятії

20 сентября 2019
4097 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18890.jpg


Олександр Габішев — шаман, який  поставив собі за мету вигнати президента Росії Володимира Путіна з Кремля.  Шаман став гучно відомим, коли оголосив, що збирається протистояти Володимиру Путіну і вважає його уособленням зла.

Олександр Габішев розпочав свою подорож кілька місяців тому дорогою з Якутська до Москви. Його план полягав у тому, щоб у 2021 році  здійснити обряд очищення від Путіна в Москві на Червоній площі, якого він вважає представником "темних сил".

За даними ЗМІ, Габішева викрали. Викрадення  відбулося  на кордоні Бурятії з Іркутською областю. Вважають, що  його відвезли в Улан-Уде. Злочинці мали маски на обличчі та були озброєні  вогнепальною зброєю. міліціонери також мали бути на місці.За неофіційною інформацією, йому загрожує кримінальна справа за створення екстремістської групи.

Багато людей почали допомагати шаману. Деякі приєдналися до його подорожі, а після того, як він оголосив нацлідера Росії  «демоном» і відправився в «хрестовому поході» проти Кремля, в країні стали відбуватися просто неймовірні події в Бурятії.

Там пройшли вибори мера Улан-Уде, в яких «переміг» кандидат від «Єдиної Росії», якому, як зазвичай, просто «намалювали» перемогу. Бурятські оппозиціонери поїхали запросити на зустріч і привезти шамана на своїй «Газелі». Поліція цих людей затримала, мікроавтобус у них також відібрали. Сотні людей на площі вимагали відпустити затриманих, почавши мітинг протесту. Поліція арештувала «організаторів» цього мітингу, але із-за цього прийшло ще більше людей з протестом  в Улан-Уде з сільської місцевості і навіть із сусідніх регіонів.Бійки  з міліцією і ОМОНом та  заворушення тривали довгий час.Таким чином російська влада спровокувала початок революції, причому не в Москві чи Пітері, а за Байкалом. Тепер в усьому хочуть звинувачувати відомого шамана Олександра Габішева.

Похожие статьи:

ОбществоАкція вшанування жертв революції у Кракові, Польща.

Политические статьиВся правда про Одесскую ОПГ

ОбществоМосковський Майдан: "враг" нє пройдьот! (ВІДЕО)

Здоровье и медицинаВера в приметы: суеверия или доказанный факт?

Политические статьиКаркання напасті

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети