Оновлена українська делегація відмовилась від участі в роботі чергової сесії ПАРЕ

23 сентября 2019
2936 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18896.jpg

ЗМІ продовжують обговорювати важливе значенння для України  відмови нової української делегації від участі в роботі  сесії ПАРЕ з 30 вересня по 4 жовтня із-за протесту проти  повернення Росії в асамблею. В заяві делегації  йдеться, що «зазначене буде способом реагування України на повернення Російської Федерації в сесійний зал ПАРЄ без виконання вимог резолюцій асамблеї, схвалених у відповідь на російську агресію проти України» - наводить у ФБ текст заяви глава делегації, депутат від партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько.

Раніше український депутат Богдан Яременко заявив, що делегація від Києва не братиме участі в сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.За його словами, влада планує провести консультації з іншими державами членами РЄ з метою вироблення плану повернення довіри до ПАРЄ.
У серпні Яременко заявив, що завдання української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи просування інтересів України, а не виключення з ПАРЕ Росії.

Як відомо, квітні 2014 року ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосу і виключила її представників з усіх керівних органів асамблеї у зв'язку з анексією Криму. У зв'язку з цим Росія не платила внески до Ради Європи з червня 2017 року. Такі дії Росії багато членів ПАРЄ і політики назвали шантажем.

 25 червня 2019 року ПАРЄ ухвалює резолюцію, якою скасувала чинний механізм запровадження санкцій проти делегацій. 26 червня в Асамблеї підтримали резолюцію про затвердження повноважень делегації РФ без запровадження будь-яких санкцій. На знак протесту проти такого рішення делегації Естонії, Грузії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини та України в ПАРЄ достроково залишили літню сесію.

1 липня Комітет Верховної Ради (VIII cкликання) у закордонних справах підтримав рішення про призупинення участі української делегації в роботі ПАРЄ до виконання російською делегацією низки умов щодо заручників і припинення переслідування кримських татар.

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

ОбществоТоп-10 провальних фільмів 2015 року

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети