Порошенко підписав подання на нових членів ЦВК

23 января 2018
1128 просмотров Голосов: 0 Автор:
article16789.jpg

 Президент Петро Порошенко підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії. Про це повідомляє прес-служба глави держави. “Президент Петро Порошенко під час зустрічі з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм підписав подання на призначення нових членів Центральної виборчої комісії”, — йдеться у повідомленні.

Глава держави також підписав лист про звільнення з посади нинішніх членів ЦВК у зв’язку із закінченням терміну і строку їх повноважень. Порошенко наголосив, що питання формування нового складу Центрвиборчкому обговорюється дуже давно, але процес підбору кандидатів затягнувся. «Сьогодні я радий, що нарешті всі фракції внесли кандидатури, які відповідають всім критеріям. Я їх включив до складу подання», — зазначив він. Президент зауважив, що мав можливість обговорити формування нового складу ЦВК з неурядовими та громадськими організаціями, які також підтримують якнайшвидше оновлення ЦВК. «Я впевнений у тому, що ми спільно несемо відповідальність за якісне проведення і президентських, і парламентських виборів. І тому висловлюю надію, що після проведення необхідних процедур і спецперевірок парламент буде здатний якнайшвидше винести це питання на голосування і допомогти сформувати новий склад Центральної виборчої комісії», — підкреслив Порошенко. У свою чергу, Голова ВР пообіцяв невідкладно дати доручення, щоб кандидатури членів ЦВК подали на спецперевірку. “Нагадаю, що відповідно до законодавства вона  триватиме до 15 діб. Це той термін, який ми встигаємо до початку нової сесії», — зазначив Парубій. За його словами, він дасть доручення профільному комітету «невідкладно розглянути, щоб ми вже в лютому вийшли на позитивне рішення оновити ЦВК».

Як стало відомо «Главкому» з власних джерел, також  публікуємо прізвища кандидатур на нових членів Центральної виборчої комісії, подання на яких сьогодні підписав президент. Петро Порошенко пропонує Верховній Раді проголосувати за наступних кандидатів:

Басалаєва Алла Валентинівна («Відродження»),
Бернацька Наталія Іларіонівна («Народний фронт»),
Вербенський Михайло Георгійович (Блок Порошенка),
Єфремова Ірина Олексіївна («Народний фронт»),
Желтова Ольга Миколаївна (Блок Порошенка),
Кустова Світлана Миколаївна (Блок Порошенка),
Лотюк Ольга Степанівна (Блок Порошенка),
Плукар Віталій Володимирович (Блок Порошенка),
Радченко Євгеній Володимирович («Самопоміч»),
Синиця Надія Любомирівна (?),
Сліпачук Тетяна Володимирівна (?),
Шипілов Леонтій Миколайович («Народний фронт»),
Юзькова Тетяна Леонідівна (Радикальна партія).

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМісце голосування можно змінити до 19 травня

СкандалПолітична партія Порошенка не надала фінансовий звіт до ЦВК

Новости УкраиныВыборы не состоятся в 4 округах Луганской области и 11 в Донецкой

Новости ПолитикиЦВК визнала Пилипишина депутатом

Новости Киева​Активісти захопили будівлю ЦВК

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети