США ввели санкції до інститутів РФ, розробників російської вакцини від COVID-19

27 августа 2020
2572 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19594.jpg

Під санкції США потрапили п'ять російських науково-дослідних інститутів, які підозрюються в розробці забороненого біологічної та хімічної зброї. Про це йдеться в документі на сайті Федерального реєстру при Міністерстві фінансів США.  Обмежувальні заходи ввели проти 33-го Центрального науково-дослідного випробувального інституту, 48-го Центрального НДІ в Кірові, Сергєєва Посаді і Єкатеринбурзі, а також підлеглому уряду державному НДІ органічної хімії і технології. Всі вони співпрацюють з Міністерством оборони Росії. У деяких, зокрема 48-м НДІ, перевіряли російську вакцину від COVID-19.

Згідно з документом, санкції полягають в обмеженні на експорт, реекспорт та передачу товарів, які представляють ризики для нацбезпеки США.

Що відомо про російську вакцину від COVID-19? Видання Bloomberg писало, що в Росії чиновники і олігархи раніше інших отримали експериментальну вакцину від COVID-19. Хоча її безпека і ефективність доведена не була. У США не вірять, що Росія розробила безпечну і ефективну вакцину від COVID-19. Зокрема, головний інфекціоніст країни вказав на те, що Москва так і не закінчила всі етапи клінічних випробувань. Журнал Science зауважив, що Росія не скоро зможе користуватися своєю вакциною. Адже сама знає, що її вакцина ще не готова. Про це свідчать реєстраційні документи самого препарату, якими хвалився Путін.

Новими санкціями проти російських наукових інститутів США прикривають свій програш в розробці вакцини від COVID-19 і намагаються не допустити розроблену в РФ вакцину на західні ринки, заявив РІА Новини сенатор Олег Морозов.
"Проти російської вакцини США ведуть війну відразу за двома напрямками: з одного боку, це питання престижу американської науки, яка в черговий раз програла нам і тепер прикриває свою поразку санкціями, а з іншого — голий розрахунок, а саме закрити західні ринки для нашої вакцини ", — сказав Морозов.За його словами, США тут прорахувалися. "Для багатьох держав боротьба з наслідками пандемії буде пріоритетною, а значить, і російська вакцина буде затребувана, незалежно від санкцій", — заявив сенатор.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиКличко говорив з Меркель про санкції проти представників влади – «УДАР»

Новости в мире​Нова влада України самі винні в тому, що втратили Крим - Лукашенко

Новости в мире​Росія не боїться санкцій Заходу та радить «слідкувати за Аляскою»

Новости в миреЄС опублікував список українських чиновників задля санкцій

Новости в миреРосія приступила до підготовки санкцій щодо ЄС і США

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети