Трагічні події 2 травня в Одесі стали елементом провального проекту «Новоросія», - МЗС

2 мая 2020
2406 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19411.jpg

Трагічні події 2 травня 2014 року в Одесі були черговим елементом реалізації Російською Федерацією провального проекту «Новоросія» під час дестабілізації сходу і півдня України через створення так званих «народних республік». Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України.

Повідомляється, що в Одесі «екстремістські сили діяли за аналогічним сценарієм, який вже був реалізований російськими кураторами на Донбасі — проголошення фейковий« народної республіки », масові заворушення із застосуванням зброї за допомогою завезених бойовиків, залякування місцевих активістів, паралізація місцевих органів влади і силових структур ».

У відомстві зазначили, що 2 травня мало стати вирішальним днем ​​у реалізації таких планів. «Напад озброєних і екіпірованих екстремістів під російськими прапорами на мирну демонстрацію за єдність України стало спусковим гачком для подальших подій і призвело до перших жертв. Примітно, що російська сторона в своїх заявах про події в Одесі жодного разу не згадує про криваві події в центрі міста, що передують пожежі в Будинку профспілок. Також не згадуються встановлені факти внутрішніх загорянь в Будинку профспілок, а також порятунок заблокованих в охопленому пожежею Будинку профспілок учасниками демонстрації за єдність України», — йдеться в повідомленні.

Також підкреслюється, що українські правоохоронні органи роблять все можливе для пошуку і залучення до відповідальності винних у злочинах осіб.«За результатами розслідувань у кримінальних виробництвам за фактами подій в Одесі 2 травня 2014 року в суд направлено 37 обвинувальних актів. Щодо 3 осіб судами винесено обвинувальні вироки. Державне бюро розслідувань здійснює окреме досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо можливої ​​причетності спецслужб РФ до організації заворушень в Одесі », — йдеться в повідомленні. 
Нагадаємо, раніше Моніторингова місія ООН в Україні з прав людини закликала українську владу забезпечити неупереджений розгляд справи подій 2 травня в Одесі. При цьому в організації дали рекомендації органам влади щодо ефективного здійснення розслідування.

 

Похожие статьи:

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​Сепаратисти в Одесі у міліції відбили затриманих (Хронологія подій)

Новости ОбществаВ Одесі пройшов марш противників Майдану

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети