У Зеленського вирішили повернути комуністів в українську політику

25 июня 2020
2613 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19500.jpg

Міністр юстиції Денис малюська пропонує скасувати люстрації чиновників Компартії, які працювали  за часів СРСР.

Додатково до цього малюська виступає за те, щоб також застосувати індивідуальний підхід до люстрації інших службовців.

«Наше бачення, що ті категорії, які зараз записані в законі про очищення влади, варто розділити  на 3 групи. Перша — люстрація чиновників Компартії і тих, які працювали за часів Радянського союзу. З часів Радянського союзу пройшло багато років, і люструвати їх на 10 років абсолютно незрозуміло, неактуально і необгрунтовано, баланс інтересів явно порушений, і є втручання держави в приватне життя без державно-публічно обґрунтованого інтересу», — сказав Малюська 24 червня під час виступу в Конституційному суді щодо закону про очищення влади.При цьому він висловив думку, що дану категорію осіб слід виводити із закону. «Вони не повинні бути ні за яких умов люстрованими, ніякого державно-громадського інтересу тут немає».

За словами Малюська, необхідно залишити під «автоматичною любстрацією», топ-чиновників, урядовців, а також керівників адміністрації президента, а саме тих людей, які «з ймовірністю 99,9% впливали на формування державної політики в той час».

Міністр також додав, що в цьому дійсно існує сенс, і в зв'язку з цим знайшло відображення в їхньому законопроекті. 
Додатково до цього Малюська підкреслив, що до решти «абсолютної більшості» люстрованих чиновників, потрібно застосовувати «індивідуальний підхід».


 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети