Відрізати, викинути і забути: Ніцой висловилася про повернення Донбасу

14 марта 2020
1975 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19303.jpg

Україна повинна припинити звертати увагу на Донбас і не тягнути його силою. Країні необхідно спочатку стати на ноги.

"Я підтримую таку ідею. Стіна? Так. Поки самі не попросяться назад. Навіщо нам Донбас силою тягнути до себе, якщо тамтешні люди вороже ставляться до нас і ненавидять нас? Так, шкода земель, тому що це — наші землі, захопили чужі ", — зазначила письменниця, педагог і громадський діяч Лариса Ніцой на чаті Главреду.При цьому вона нагадала, що за часів Голодомору українців на сході України знищили, а замість них завезли "іноземців" і "саме їх руками ці землі захопили".

"Поки я не хочу тягнути людей з Донбасу до нас, тому що тут і так вистачає проблем без них. Для початку Україні потрібно стати на ноги, стати процвітаючою країною. А тоді вже послухати, чого люди хочуть, і подумати", — пояснила свою позицію письменниця.

За її словами, Донбас треба на час відпустити у "вільне плавання".

"Я не мала на увазі, що ми повинні відрізати, викинути і забути Донбас. Я мала на увазі, що Донбас ми можемо" відпустити у вільне плавання "тимчасово — нехай собі" плавають ", поки ми стаємо на ноги. Але при цьому розробляти програми і готуватися до повернення окупованих територій обов'язково потрібно, як потрібно і говорити про те, що вони повернуться, тому що це станеться раніше ", — вказала Ніцой.

Крім того, вона вважає за необхідне після повернення територій "перевиховати" жителів Донбасу і не допускати їх до влади, поки не доведуть, що люблять Україну.

"Якщо вони думають, що ми горимо бажанням, щоб вони повернулися, то даремно. Якщо вони повернуться, щоб" вправляти мізки "нам — мовляв, мова не наша культура не наша і так далі, то нам таке зовсім не потрібно. Знову ж таки, коли окуповані території повернуться, на час людей звідти не можна буде допускати до влади, поки вони не здадуть іспити і не стануть громадянами України, поки не доведуть, що люблять Україну. А якщо не люблять, то їм нема чого тут робити ", — підсумувала письменниця.

 

Похожие статьи:

Новости Общества​Нацгвардія звернулася до громадян Донбасу із повідомленням (ВІДЕО)

Новости Общества​В Донецке продолжают пугать бандеровцами (ФОТО)

Скандал​Януковича повернуть в Україну на Великдень

Новости ОбществаТільки 500 активістів проросійських сил проводять мітинг у Донецьку

Новости УкраиныУ Донецьку затримали самопроголошеного губернатора

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети