В ЄС провели опитування щодо антиросійських санкцій

10 сентября 2019
1128 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18870.jpg

У європейців з різних країн запитали про антиросійські санкції.Частина країн Євросоюзу хотіли б бачити санкції проти Росії більш жорсткими, а в деяких державах вважають їх надмірно жорсткими. 
У країнах Євросоюзу існують різні думки щодо європейських санкцій політики щодо Росії. Про це у вівторок, 10 вересня, повідомляє Інтерфакс із посиланням, на дані дослідження аналітичного центру "Європейська рада з міжнародних відносин" (ECFR).
Згідно з результатами опитування, в більшості країн ЄС санкції сприймаються як "недостатньо жорсткі" або "збалансовані". У Польщі, Швеції, Данії, Іспанії та Румунії зафіксована найбільша частка громадян, які вважають санкційну політику ЄС щодо РФ "недостатньо жорсткою". Наприклад, у Польщі такої позиції дотримуються 55%, а в Швеції — 46% респондентів. 
Жителі Нідерландів, Франції, Німеччини, Угорщини, Чехії та Італії розділилися практично порівну у своїй оцінці антиросійських санкцій.
 У трьох європейських країнах — Австрії, Греції та Словаччині — частка жителів, які вважають санкції проти Росії "занадто жорсткими", більше, ніж частка тих, хто дотримується думки про "збалансовану" або "недостатньо жорстку" санкційну політику ЄС. 
Крім того, респондентам також поставили запитання про те, яку сторону повинен буде, на їхню думку, зайняти Євросоюз у конфліктних ситуаціях між США і Росією. Згідно з опитуванням, більшість європейців хотіли б, щоб ЄС зайняв нейтральну позицію в такому випадку. 
Дані опитування вказують, що, наприклад, 33% опитаних у Польщі вважають, що Варшава повинна буде підтримувати США. 45% — за нейтралітет. Зайняти сторону Росії в Польщі готові лише 6%. Решта респондентів не змогли відповісти. Схожі співвідношення показників — у Данії, Чехії, Нідерландах, Франції, Іспанії, Румунії, Швеції, Італії та Угорщині. 
Тим часом, у Словаччині частка тих, хто вважає, що їх країна повинна зайняти сторону Росії, вище, ніж число тих, хто виступив би за підтримку Вашингтона. 
Опитування для Європейської ради з міжнародних відносин провела компанія YouGov. У ньому взяли участь понад 60 тис. осіб. 
Опитування проводилося тільки в 14 країнах ЄС: Австрії, Чехії, Данії, Франції, ФРН, Греції, Угорщині, Італії, Нідерландах, Румунії, Словаччині, Польщі, Іспанії та Швеції.

Джерело

Похожие статьи:

Новости в мире​Нова влада України самі винні в тому, що втратили Крим - Лукашенко

Новости в миреЄС опублікував список українських чиновників задля санкцій

Новости ПолитикиКличко говорив з Меркель про санкції проти представників влади – «УДАР»

Новости в миреРосія приступила до підготовки санкцій щодо ЄС і США

Новости в мире​Росія не боїться санкцій Заходу та радить «слідкувати за Аляскою»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети