Верховна Рада України прийняла заяву щодо виборів в Білорусі

15 сентября 2020
2632 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19634.jpg

Український парламент необхідною кількістю голосів (338 при мінімумі в 226) прийняв заяву по ситуації в Білорусі. У ньому Рада зафіксувала, що результати президентських виборів в не відображають реальне волевиявлення білоруських громадян.

У заяві перераховуються фактори, які лягли в основу для подібної оцінки виборів в Білорусі. Починаючі від недопуску на вибори опозиційніх кандидатів и закінчуючиі несправедливим і безконтрольним підрахунком голосів.  Плюс розкритиковані тиск на ЗМІ, відсутність спостерігачів від ОБСЄ.Окрему увагу українські депутати приділили жорстокій реакції влади Білорусі на поствиборні протести. Насильство і затримання засуджуються. 
В результативній частині Верховна Рада закликає не привертати російських силовиків для вирішення питань в Білорусі, а також налагодити діалог з народом. Як вихід із ситуації, що склалася, пропонується провести нові вибори — чесно, із залученням міжнародних спостерігачів.

Крім того, констатується підтримка ініціатив ЄС щодо введення санкцій проти тих, хто фальсифікував результати виборів і віддавав накази про переслідування  протестувальників.

 

Похожие статьи:

Новости Украины​Ахметов виступив проти ДНР і пообіцяв страйки (ВІДЕО)

Общество​2015 рік стане найспекотнішим за всю історію метеоспостережень

Новости Политики​На Турчинова подали до суду за бездіяльність

Новости УкраиныЗАЯВА Прес-служби Апарату Верховної Ради України

Новости УкраиныМВС перейшло на бік народу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети