Зеленський почав нагороджувати за заслуги митрополитів Московської церкви

27 сентября 2020
1401 просмотр Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19647.jpg

Президент України Володимир Зеленський нагородив орденом "За заслуги" II ступеня митрополита Московської церкви Феодора.
Під час робочої поїздки на Закарпаття Зеленський побував у Свято-Миколаївській церкві в Ужгороді, де вручив орден "За заслуги" II ступеня митрополиту Мукачівському та Ужгородському Української православної церкви Московського патріархату Феодору, присвоєний указом Президента від 21 серпня 2020 року.

"Митрополит Феодор сприяв розширенню структури єпархії та зміцненню кадрового потенціалу. Зараз єпархія налічує 358 релігійних громад, 304 священнослужителів, 15 монастирів і чотири релігійні братства. В Ужгороді діє Духовна академія імені св. Кирила і Мефодія", — зазначається на сайті президента.
Нагадаємо, парламент попереднього скликання прийняв закон, який передбачає, що релігійна організація, яка має центр в іншій країні, повинна в своїй назві вказати цей факт. Церква Московського патріархату в Україні досі не виконала цей закон, хоча терміни минули ще в минулому році.

На питання  про це порушення, перший заступник голови Офісу президента Трофімов зазначив, що УПЦ (МП), яка давно повинна змінити назву, не повинна цього робити, тому що, на його думку, це тиск на релігійну організацію.

"Закон цей оскаржується в суді, наскільки я знаю", — сказав Трофімов.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЩо буде робити Зеленський, петиція за його відставку набрала 50 тисяч голосів

Новости ПолитикиПерші найважливіші призначення Президента України Зеленського

Политические статьиНардепи не підтримали Зеленського щодо закону про вибори

Новости ОбществаЦеремонія нагородження волонтерськими відзнаками Народне визнання

Новости УкраиныВибори президента України: екзит-пол називає нового президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети