Зеленський провів масові кадрові перестановки в областях

22 апреля 2020
2065 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19397.jpg

Президент України Володимир Зеленський провів кадрові зміни в Районних державних адміністраціях в 6 областях.Про це йдеться на сайті глави держави.Відзначається, що Зеленський звільнив 10 і призначив 6 глав адміністрацій.

Зокрема, держави звільнив у Сумській області сімох голів адміністрацій, а ось Вінницька, Чернігівська та Харківська область позбулися по одному голові РДА.У розпорядженні йдеться, що по два нових призначення президент зробив в Харківській і Запорізькій областях. Крім того, нові голови РДА дісталися Вінницькій, а також Миколаївській областям.

Зеленський вже найближчим часом планує провести ще цілий ряд кадрових перестановок. Так, з'явилася інформація щодо того, що президент України готовий звільнити відразу двох високопоставлених державних службовців. Джерела називають  прізвища радника з питань оборони і безпеки Івана Апаршина, а також заступника керівника Офісу президента з питань оборони Анну Коваленко.

Нагадаємо, що на думку Зеленського, епідемія коронавируса дещо стримує так званий турборежим, в якому його команда реформує країну. «Ми зробили вже багато. На жаль, виклики, як, наприклад, епідемія коронавируса, дещо стримують наш турборежим. Але ми не припинимо зміцнювати Україну», — зазначив президент.

Кколишній міністр фінансів Ігор Уманський найближчим часом може бути призначений радником голови Офісу президента Андрія Єрмака.«Мені дійсно зробили таку пропозицію», — зазначив він.

Також повідомлялося, що гарант країни кілька разів здавав тести на виявлення COVID-19.«Сам я, звичайно, проходжу тести на коронавірус, оскільки залишаюся на роботі і щодня зустрічаюся з різними людьми. Я сам проходив ПЛР-тест кілька разів. На щастя, всі - негативні», — сказав він.

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеКитай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

Новости СпортаВ Україні припинили всі футбольні чемпіонати та змагання

Новости о ЗдоровьеЧи можливе в Україні ефективне лікування від коронавірусу? Надія є, мабуть не більше

Новости о ЗдоровьеУ Гонконзі знайдена вакцина проти нового коронавіруса

Новости ОбществаВ РНБО рекомендують правила, як вберегтися від коронавірусу

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети