Зеленський зустрічається з представниками української діаспори в США

25 сентября 2019
3964 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18898.jpg

24 вересня  Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Нью-Йорка зустрівся з представниками української діаспори для участі у Генеральній Асамблеї ООН.
За словами голови Комітету Українського конгресу Америки (UKCA) Андрія Футія, Володимир Зеленський розповів про свої плани відновлення територіальної цілісності України.
"Він запевнив, що його мета захистити українську ідентичність, українську територіальну цілісність, повернути всі українські території, вигнати ворога, який окупував Україну", сказав Футей.
Він також зазначив, що президент Зеленський розповів про своє бачення ролі української діаспори у спілкуванні з американською владою щодо подальшого розвитку України.
Зеленський поділився з громадою очікуваннями від своєї майбутньої зустрічі з лідером американців Дональдом Трампом. Насамперед його цікавлять плани глави Білого дому щодо України. Окрім того, в рамках перемовин з американським президентом говоритимуть про роль діаспори в спілкуванні з американською владою щодо подальшого розвитку України.


 

Похожие статьи:

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети