Катастрофа MH17: слідча група знайшла свідка запуску ракети

24 февраля 2020
4012 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19247.jpg

 Як відомо,9 березня  відбудеться   перше засідання суду в Гаазі у справі про катастрофу МН17 на Донбасі в 2014 році.
На сьогоднішній день у Міжнародній Спільної слідчій груп (JIT) появився  свідок запуску ракети по літаку рейсу MH17.

Про це заявив глава JIT Фред Вестербеке в ефірі каналу CBS. Крім того, Вестербеке впевнений в тому, що ракету запускали за допомогою російської системи «БУК».

На питання про те, чи є в JIT свідок по запуску ракети, глава групи відповів: «Я б сказав, що у мене є очевидець. Я не сказав, скільки їх».

Глава JIT заявив, що Росія взагалі не допомагала в розслідуванні протягом останніх п'яти років.

«Тому, що вони повинні були дати нам всю інформацію і всі докази, які нам потрібні в цьому складному розслідуванні. Вони повинні були сказати нам на другий день після того, як це сталося. Вони повинні були сказати нам: "Ми зробили помилку» або «ми зробили те, чого не повинно було трапитися». Вони повинні були вийти вперед. Це те, що вони повинні були зробити, і вони ніколи не робили цього », — сказав слідчий. 
Раніше журналіст і автор документального фільму про авіакатастрофу Макс ван дер Верффом оприлюднив дані нідерландської розвідки про те, що літак нібито не міг збити російський «Бук». У Кремлі вважають розслідування голландського журналіста про катастрофу рейсу МН17 «свідченням правоти Росії».

Нагадаємо, 3 лютого прокуратура Нідерландів висунула офіційні обвинувачення чотирьом фігурантам справи про катастрофу МН17 на Донбасі в липні 2014 року.

У червні 2019 року прокуратура Нідерландів назвала підозрюваних в причетності до катастрофи рейсу MH17. Це троє громадян Росії — Ігор Гіркін (Стрєлков), Сергій Дубинський, Олег Пулатов. Також серед підозрюваних один громадянин України — Леонід Харченко.

 

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети