ПриватБанк попередив про появу нового виду шахрайства

14 января 2020
4569 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19149.jpg

У соцмережах, месенджерах і на сайтах з'явилися "призові опитування", під виглядом яких крадуть гроші з банківських карт.

ПриватБанк повідомив клієнтам про активізацію з початку 2020 роки таких виду шахрайства, як "призові опитування" в соцмережах, месенджерах і на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових призів за відповіді на кілька простих запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних клієнтів і  списують гроші з карток.

Як повідомила прес-служба фінустанови, ПриватБанк ніколи не організовував і не проводить в месенджерах, соцмережах або на інших інтернет-ресурсах вікторин або опитувань з виплатою грошових призів.

"Якщо ви отримали пропозицію про участь в "ризовому" опитуванні, переходити за посиланнями на сайт шахраїв або вказувати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші через "комісію" за виграш, але і дасте шахраям використовувати дані карток для крадіжки коштів.Служба безпеки ПриватБанку вживає необхідних заходів для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карт шахраїв", — йдеться в заяві прес-служби фінустанови.

Похожие статьи:

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети