США ввели санкції проти Росії за злочинну діяльність в кіберсфері

5 декабря 2019
4139 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19061.jpg

 З  6 грудня  Міністерством юстиції та фінансів США введені санкції щодо 17 фізичних осіб та семи юридичних осіб, пов'язаних із зареєстрованою в Росії компанією Evil Corp.

Росіян звинувачують в створенні і використанні "троянів" та викраденні з їх допомогою з банківських рахунків американських громадян і компаній не менше $ 100 мільйонів. За інформацію, яка може привести до затримання членів Evil Corp., призначена нагорода в $ 5 млн. Керівником угруповання Мінфін США називає чоловіка на ім'я Максим Якубець.

"Evil Corp. управляється групою людей з Москви, Росії, які мають багаторічний досвід роботи і добре розвинені, довірчі відносини один з одним", — сказано в прес-релізі Мінфіну США. За версією спецслужб США, хакери пов'язані з російськими спецслужбами.

За даними американської влади, угруповання використовувала троян Dridex, який поширювала за допомогою фішингових листів. Цю програму було складно виявити за допомогою поширених антивірусних програм.

Якщо клієнт отримав фішинговий лист і  відкривав його, троян встановлювався на комп'ютер і "крав" облікові дані клієнта для входу в інтернет-банк. Після цього програма входила в інтернет-банк від імені клієнта і перераховувала гроші з його рахунку на офшорні рахунки, що належать Evil Corp.

Влада США називає хакерів Evil Cor "Однією з найбільших хакерських груп в історії".

Серед тих, хто втратив значні суми від дій російських хакерів, американська компанія Penneco Oil. Гроші були переведені в банк в Мінську (Білорусь).

Похожие статьи:

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети