Суд Британії відхилив апеляцію колишніх власників ПриватБанку

7 апреля 2020
2110 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19352.jpg

6 квітня  Верховний Суд Сполученого Королівства Великої Британії  відхилив розгляд апеляцій, поданих Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим про дозвіл оскаржити рішення Апеляційного суду від жовтня 2019 року по справі «ПриватБанку». Про це повідомляє прес-служба банку.

У рішенні суддів Ріда, Брігса і СЕЙЛСа від 6 квітня 2020 року йдеться, що в задоволенні клопотань про дозвіл на оскарження має бути відмовлено. Судді постановили, що клопотання не стосуються питань права, які повинні розглядатися в даний момент. Суд прийшов до висновку, що за допомогою британських компаній колишні акціонери виводили гроші клієнтів ПриватБанку.Суд продовжиться і банку ще доведеться довести багатомільярдний масштаб шахрайської схеми, щоб стягнути з відповідачів $ 3 млрд, і це займе роки.

Крім того, Коломойського і Боголюбова зобов'язали відшкодувати витрати, понесені «ПриватБанком» в зв'язку з їх невдалими клопотаннями. Надалі позов банку буде розглядатися по суті в Високому суді Лондона. У фінустанові сподіваються на відшкодування 3 млрд доларів, які потрібні в виробництвах.

Нагадаємо, державний ПриватБанк в жовтні 2019 року виграв в Апеляційному суді в справі про юрисдикції позову. Апеляційний суд підтвердив, що англійський суд має юрисдикцію для розгляду позову "ПриватБанку" проти його колишніх власників — Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова. Судовий наказ про всесвітній арешт активів, який був отриманий в грудні 2017 року, залишається в силі до винесення судового рішення по суті.

Після цього колишні акціонери "ПриватБанку" Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов відшкодували банку судові витрати. Відповідачі сплатили понад 10 млн фунтів стерлінгів витрат по слуханнях суду першої інстанції, які відбулися у Високому суді Лондона в 2018 році, і слуханнях в апеляційній інстанції, які відбулися в Лондоні в 2019 році.  Наразі, на даний момент  «ПриватБанк» підготував і подав новий позов на $ 5,5 млрд проти Коломойського і Боголюбова.

Похожие статьи:

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети