В ООН жорстко відреагували заявою на події в Кагарлику

29 мая 2020
1162 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19449.jpg

В ООН відреагували  заявою на зґвалтування і тортури у відділенні поліції в Кагарлику. Заява розміщена в Facebook моніторингової місії ООН в Україні у четвер, 28 травня. В організації закликали до термінових заходів "для зміни культури поліції", а також звернулися до ДБР і офісу генпрокурора, наголосивши на необхідності ретельного розслідування.

Спеціальний доповідач ООН з питання катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження чи покарання, Нільс Мельцер підкреслив, що "слід вжити швидких і ефективних заходів для зміни культури поліції, яка, мабуть, все ще вважає жорстоке поводження прийнятним".

"Ми закликаємо Державне бюро розслідувань і Офіс Генерального прокурора провести ефективне, оперативне, ретельне і неупереджене розслідування всіх передбачуваних злочинів скоєних поліцейськими, в тому числі недавнього інциденту в Кагарлику. Ми також закликаємо Національну поліцію вжити необхідних заходів для запобігання подальших випадків катувань і жорстокого поводження в їх рядах ", — сказано в заяві.

Також ООН закликала Верховну Раду привести статтю 127 Кримінального кодексу в повну відповідність до статті 1 Конвенції проти катувань, щоб таким чином закрити існуючі або потенційні лазівки для безкарності.

Нагадаємо, правоохоронці в своєму службовому кабінеті кілька разів згвалтували дівчину, яку викликали у відділення поліції в якості свідка.

Крім того, правоохоронці побили чоловіка, який в цей час перебував у приміщенні відділення поліції і погрожували потерпілому згвалтуванням, ставили його на коліна, били по голові кийками, надягали протигаз і стріляли з пістолета табельної зброї над головою.

Обидва поліцейських провину заперечують. Вони заарештовані без права виходу під заставу. Слідством розшукує ще одного ймовірного співучасника злочину.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГенсек ООН високо оцінив зусилля Януковича з подолання політичної кризи - МЗС України

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

НовостиЗасідання радбезпеки ООН відносно референдуму в Криму

Политические статьиКрим: проросійські активісти полюють за посланниками ООН та ОБСЄ

Новости ПолитикиСовет безопастности ООН не поддержал резолюцию относительно Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети