За злочин у небі над Донеччиною Росія буде покарана окремо від переслідування винних осіб

25 мая 2018
23215 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article17289.jpg

24 травня Міжнародна слідча група заявила, що рейс MH17 «17 липня 2014 року в Донецькій області був збитий "Буком", який належав російській 53-й  зенітній ракетній бригаді ППО». Про це інформує УНІАН.

Уряд Королівства Нідерландів після оприлюднення нових висновків у справі про розслідування катастрофи малайзійського літака «Боїнг 777» рейсу MH17 у небі над Донецькою областю у липні 2014 року розпочав здійснювати кроки для притягнення Росії до відповідальності за збиття цього літака. Зокрема, Нідерланди і Австралія переконані, що Росія відповідальна за її участь у збитті малайзійського літака, та вже поінформували російську сторону про це. "Збиття рейсу MH17 призвело до немислимих страждань", — наголосив міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок.

"Уряд завжди говорив, що правда, пов'язана з катастрофою MH17, має бути розкритою і що необхідно добитися справедливості для жертв та їхніх найближчих родичів. Нідерланди у зв'язку з цим мають підтримку міжнародної спільноти. На основі висновків Спільної слідчої групи, Нідерланди та Австралія тепер переконані, що Росія відповідальна за розгортання установки "Бук", яка була використана для збиття MH17. Уряд тепер здійснює наступний крок, аби офіційно притягнути Росію до відповідальності", — додав Блок.

Нідерланди закликали Росію визнати її вину та "повною мірою взаємодіяти з процесом для встановлення правди та досягнення справедливості для жертв рейсу MH17 та їхніх найближчих родичів".  В уряді Королівства Нідерландів наголошують, що притягнення Російської Федерації як держави до відповідальності за збиття малайзійського літака «Боїнг 777» рейсу MH17 здійснюватиметься окремо від кримінального переслідування винних осіб у здійсненні цього злочину. Про це повідомляє уряд Нідерландів на своєму офіційному сайті. Наголошується, що державна відповідальність настає тоді, коли держави порушують положення міжнародного права. Зокрема, у цьому зв'язку країна може потім нести відповідальність за порушення одного або кількох з цих положень. Нідерланди та Австралія вирішили обрати юридичний шлях, щоб притягнути винних до відповідальності. "Обидві країни звинувачують в Росію у збитті літака рейсу MH17", — йдеться у повідомленні. "Притягнення країни до відповідальності є складним правовим процесом, існує кілька способів, щоб це зробити. Нідерланди і Австралія сьогодні звернулися до Росії вступити в переговори, спрямовані на знаходження рішення, яке б дозволило забезпечити справедливість у зв'язку з величезними стражданнями та шкодою, спричиненою збиттям MH17. Імовірним наступним кроком є подання справи до міжнародного суду або організації для винесення ними вироку", — наголошується у заяві.

"Притягнення Росії до відповідальності за її участь у збитті літака MH17 на основі міжнародного права є порядком дій, які здійснюватимуться окремо від кримінального розслідування і будь-якого переслідування та суду над винними у здійсненні збиття рейсу MH17", — наголошують в уряді Нідерландів. Також сказано, що державна прокуратура Нідерландів прийматиме рішення про те, коли саме певні особи будуть визначеними у якості підозрюваних та коли їм будуть пред'явлені підозри. "Ми закликаємо Росію визнати її вину та повною мірою взаємодіяти з процесом для встановлення правди та досягнення справедливості для жертв рейсу MH17 та їхніх найближчих родичів", — заявив міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок.  

Похожие статьи:

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети