Україна в 2018 році увійде в десятку найбільших експортерів молочної продукції у світі

15 ноября 2018
13525 просмотров Голосов: 0 Автор:
article17917.jpg

По результатах  діяльності агросектору Україна в 2018 році увійде в десятку найбільших експортерів молочної продукції у світі.

Такий прогноз зробив перший заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк на зборах з приводу Дня працівників сільського господарства в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"У нас почало розвиватися тваринництво і, за попередніми статистичними даними, в цьому році ми увійдемо в світові лідери – в десятку експортерів молочної продукції. Наші надої зростають, продуктивність тварин зростає, що є хорошим трендом, який потрібно підтримати в наступному році,- повідомив Максим Мартинюк.

Чиновник нагадав, що українська агропродукція експортується в 190 країн світу, і пообіцяв, що уряд в 2019 році збереже систему державної підтримки АПК і врахує помилки, допущені у цьому році, зокремма розширивши кількість отримувачів допомоги.

За його словами, Мінагропрод в 2019 році збереже систему державної підтримки АПК і  уряд має намір "відкривати нові ринки", а також врахує "помилки, допущені у цьому році, зокрема збереже систему державної підтримки АПК і  розширить кількість отримувачів допомоги..

"Ми змінимо механізми доставки грошей, щоб якомога більше суб'єктів, що працюють в аграрному бізнесі, отримали ці кошти", — зазначив заступник міністра.

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети