Ігор Лисов: «Наша головна задача – щоб гімн України звучав якомога частіше на олімпійській арені»

18 декабря 2017
1538 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article16576.jpg


 

16 грудня в Центрі Спорту «ЛІКО» пройшла позачергова всеукраїнська конференція федерації України зі стрибків у воду. Вона зібрала делегатів з усіх областей, головних і регіональних тренерів, президентів обласних федерацій. 


«В ході цієї позачергової конференції нам вдалося підвести підсумки роботи за минулий рік, обговорити плани на майбутнє, намітити нові перспективні задачі і цілі. Ми окремо зустрілися з делегатами кожної з областей і, в результаті, було прийнято колективне рішення по створти план розвитку регіональних федерацій на три роки з 2018 по 2020», — розказав президент федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов.

Також було вирішено розширити права і обов’язки федерації, створено комісію по регуляції і контролю її фінансування. Було прийнято рішення щодо розширення прав і обов’язків виконавчого комітету, що дозволить більш якісно і оперативно вирішувати  важливі робочі питання. Одним з ключових моментів зустрічі стало прийняття спеціального документу, який передбачає підтримку і нагородження не лише спортсменів, але і їхніх тренерів.


«Завдяки допомозі компанії «ЛІКО-ХОЛДИНГ» і зусиллям Ігоря Лисова, наша федерація відчуває сильне плече підтримки. І сьогодні, коли ми звітували про проведену роботу, було приємно бачити, що дійсно, за минулий рік досягнуто великих успіхів як на внутрішній, так і на міжнародній арені. У федерації є майбутнє, якщо в неї такий президент,  — відзначила виконавчий директор федерації України зі стрибків у воду Ніна Уманець.
«Наша головна задача – це неодноразово почути гімн України на олімпійській арені і завоювати перше місце. Звичайно, ця мета досить амбіційна, але цілком здійсненна. І ми, зі свого боку, зробимо для цього все можливе. Я думаю, найближчим часом значно зросте кількість молодих спортсменів, які вже зараз готуються в дитячо-юнацьких спортивних школах. Тому в майбутньому Україна і наша федерація мають дуже хороші перспективи», — підсумував Ігор Лисов.

В цілому, для спортсменів і федерації цей рік виявився досить вдалим. Вперше в своїй історії Україна приймала Чемпіонат Європи зі стрибків у воду, на якому наша збірна стала чемпіонами  виборовши перше місце. Також, завдяки успіху спортсменів на міжнародній арені і високому рівню проведення змагань, Україна здобула право на проведення юнацького Чемпіонату Світу зі стрибків у воду 2018.

Похожие статьи:

РелизыІгор Лисов: «Чемпіонат світу-2018 зі стрибків у воду серед юніорів вперше відбудеться в Києві!»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети