Китайські вчені реалізували квантову телепортацію на орбіту Землі

12 июля 2017
997 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article15552.jpg

 Китайські вчені вперше відправили із Землі на супутник об'єкт. Фотон подолав відстань понад 500 км і телепортувався на "Мо-цзи", перший супутник, призначеному для квантової комунікації, повідомляє УНІАН.

 Телепортація основана на феномені квантової заплутаності, коли два квантових об'єкти формуються в один і той же час та місце і мають однакові хвильові функції.   "Ми повідомляємо про першу квантову телепортацію незалежного однофотонного кубіта з наземної обсерваторії в супутник на навколоземній орбіті — через канал висхідної зв'язку — на дистанції до 1400 км", — йдеться в заяві китайських вчених, яку передає Hightech. Телепортація стала вже звичайною операцією у квантовій оптиці. Вона основана на феномені квантової заплутаності, коли два квантових об'єкти, у цьому випадку — фотони, формуються в один і той же час та місце і мають однакові хвильові функції. Навіть якщо їх розділити на велику відстань, зв'язок між ними збережеться і вимірювання одного вплинуть й на стан іншого. Після запуску одного з пари фотонів із Землі вчені виміряли другий, щоб підтвердити, що заплутаність була. Протягом 32 днів вони надсилали мільйони фотонів й виявили позитивні результати в 911 випадках, повідомляє MIT Technology Review.

У 2016 році канадські та китайські вчені незалежно один від одного здійснили експеримент з квантової телепортації на відстань більше восьми кілометрів в умовах міста. 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович зря поехал в Китай

Новости Сельского хозяйстваНаостанок команда Януковича встигла «кинути» Китай на $3 мільярдів

IT-ТехнологииВчені навчились телепортувати інформацію

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

IT-ТехнологииВчені із США провели першу телепортацію

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети