20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

19 февраля 2018
857 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article16919.jpg

20 лютого, вся Україна сумно зітхатиме, проливаючи гіркі сльози за душі тих, кого забрало небо… Забрало несправедливо і невблаганно… Забрало справжніх патріотів, справжніх героїв своєї держави. Цей День Героїв Небесної Сотні, який установлено відзначати щорічно 20 лютого відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічненняпам’яті Героїв Небесної Сотні» та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Події 2013-2014 років не залишили байдужим нікого в Україні та потребують осмислення. Але безперечним залишається одне мужність громадян, які вийшли на Майдан Незалежності в Києві аби відстояти право українського народу на самовизначення. Саме цей Майдан поклав початок національній ідентифікації громадян нашої держави: населення, яке проживає на території сучасної України, почало утворювати українську націю. На жаль, ця історична подія не відбулася без утрат найкращих серед громадян, справжніх патріотів. Небесна сотня це представники усіх регіонів України, різних за своєю національністю, віком, освітою, сімейним станом… Але всіх їх об’єднує одна велика любов до Батьківщини, більша, ніж життя. Герої Небесної сотні теперішній голос нашого сумління та сторожі нашої громадянської поведінки.

 Небесна Сотня — це наш біль і наша гордість, це наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. Нехай пам'ять про героїзм усіх невинно убитих гуртує нас, нехай вона дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для боротьби за Незалежність та Суверенність України. У жалобі схилить кожен голову… Вони згасли як зорі, але в пам’яті нашій житимуть вічно! І як зазначив відомий український політик Петро Несторович Колодій, всі ми, хто любить Україну, молиться за її щасливе майбутнє, маємо бути сильними та єдиними, берегти нашу землю та не дати панувати ворогам у ріднім нашім краю. І нехай слова національного Гімну України завжди будуть нашим дороговказом. 

Дхерело — oblosvita.com

 

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети