Bellingcat: Російські спецслужби підривали склади боєприпасів і в Україні

3 мая 2021
4692 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19952.jpg

До вибухів на складах боєприпасів на території України можуть бути причетні російські спецслужби. Про це заявив розслідувач   Bellingcat Христо Грозєв в ефірі телеканалу «Еспресо».
 «Якщо Росія, якщо ГРУ робило це в країнах Європейського союзу, з якими вони знаходяться в стані неформальної війни, так взагалі чи є шанс, що вони не робили цього в Україні, де вже доведено, що у них була агентурна мережа і йде війна?» — задався питанням Грозєв. За його словами, «аналітичний висновок може бути один: так, вони робили спроби підривів на Україні теж».

Він вказав на схожість методики при підготовці диверсантами вибухів в Чехії і Болгарії. «Почерк досить стандартний і повторюється в кожному з вибухів», — додавГрозєв. Він також описав приблизну схему роботи диверсантів: «вони завжди привозили з собою детонатори дистанційного керування з електричної зарядкою, щоб мати можливість активувати детонатор здалеку з мобільного, але для початку склади підпалювали, після чого вже був задіяний детонатор, щоб це було схоже просто на пожежу».

Нагадаємо, 17 квітня Чехія звинуватила спецслужби Росії в причетності до диверсії на складах Міноборони у Врбетіце і вислала 18 російських дипломатів.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk