Кабінетом міністрів введено режим надзвичайної ситуації і продовжено карантин на місяць

25 марта 2020
1548 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19324.jpg

 Рішенням уряду на позачерговому засіданні в Україні запроваджено  режим надзвичайної ситуації і   продовжено карантин на 30 календарних днів до 24 квітня.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, до 24 квітня Єдина система цивільного захисту переходить у режим надзвичайної ситуації.

Прем’єр – міністр України Денис Шмигаль зазначив, що додатково до цього рішення Кабмін постановив: належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів; залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби; усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;  надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

Відповідно до діючого законодавства, під надзвичайною ситуацією слід розуміти ситуацію на окремій території, в межах організації, на водотоці чи водоймі, за якої порушуються нормальні умови життя населення. Надзвичайна ситуація може бути державною, регіональною, місцевою, об'єктовою.

Режим надзвичайної ситуації відрізняється від надзвичайного стану тим, що він не обмежує права і свободи людей. Але встановлює певні обов'язки для громадян, зокрема:

дотримуватись правил поведінки, безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях;
до прибуття аварійно-рятувальних підрозділів вживати заходів для рятування населення і майна;
дотримуватися режимів захисту від епідемії, радіації тощо.


Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети