Кабмін затвердив порядок перевірки чиновників на володіння українською мовою

14 апреля 2021
3676 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19935.jpg

У середу, 14 квітня, Кабінет Міністрів України ухвалив проєкт постанови "Про затвердження Порядку проведення іспитів на рівень володіння державною мовою"..Іспити складатимуть особи, які зобов'язані володіти українською мовою.

Таке рішення було прийнято на засіданні уряду, яке транслювалося в YouTube. Документ визначає правові та організаційні засади проведення іспитів на рівень володіння державною мовою для осіб, які зобов'язані володіти українською мовою і застосовувати його під час виконання своїх службових обов'язків, а також осіб, які мають намір отримати громадянство України. 
Іспит на знання державної мови складатиметься з письмової та усної частин і проходитиме у формі анонімного тестування з використанням комп'ютерної техніки.

Методику та інструкції його проведення визначає і затверджує своїм рішенням Національна комісія зі стандартів державної мови, яка на підставі результатів іспиту видає державний сертифікат про рівень володіння мовою.

У Кабміні вважають, що вимоги Порядку сприятимуть не тільки зміцненню державної єдності, а й створюватиме передумови для кар'єрного зростання державних службовців. 

Похожие статьи:

Новости КиеваРаду пікетують 500 осіб - вимагають люстрації та доступу до інформації про кадрові призначення

Новости КиеваТурчинов привів в дію рішення РНБО

Новости ПолитикиАктивісти Євромайдану заблокували центральний вхід у Кабмін

Автомобильные новостиКабмін України ініціює скорочення автопарку міністерств

Новости УкраиныУ Кабміні кажуть, що імпортні товари трохи подорожчають

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk