Нацбанком введено в обіг пам'ятні монети в честь літака Антонов

11 апреля 2018
266 просмотров Голосов: 0 Автор:Роман Новицкий
article17139.jpg

11 квiтня 2018 року Національним  банком  України введено в обіг пам'ятні монети 10гр. (срібло)  тиражем 3500 шт. та 5гр.(нейзильбар) тиражем 40000шт.
Монети серіїї "Літаки України"  присвячені багатоцільовому літаку Ан-132, який призначений для виконання широкого спектра завдань. Літак створений колективом Державного підприємства `Антонов` завдяки багаторічному досвіду і використанню новітніх авіаційних технологій.

На аверсі монети 10гр. розміщено: угорі — напис УКРАЇНА, під яким малий Державний Герб України; у центрі — стилізовану композицію: сонце, стилізоване крило та птахи; унизу номінал — 10/ ГРИВЕНЬ, та рік карбування монети — 2018.
На реверсі монети у центрі на дзеркальному тлі зображено літак Ан-132 та написи: ЛІТАКИ УКРАЇНИ (угорі) АН-132, AN-132 (унизу), між якими розміщено логотип `АН`.       

На аверсі монети 5гр.розміщено: угорі — напис УКРАЇНА, під яким малий Державний Герб України; у центрі — стилізовану композицію: сонце, стилізоване крило та птахи; унизу номінал — 5/ ГРИВЕНЬ, рік карбування монети — 2018 та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (ліворуч).
На реверсі монети у центрі на дзеркальному тлі зображено літак Ан-132 та написи: ЛІТАКИ УКРАЇНИ (угорі) АН-132, AN-132 (унизу), між якими розміщено логотип `АН`.

Художник і скуьптор - Дем`яненко Володимир

Похожие статьи:

Новости БизнесаНБУ заборонив продаж валюти для інвестицій за кордон та дострокового погашення кредитів

Новости УкраиныВ НБУ считают ситуацию с валютой в Украине, управляемой

ОбществоЭксперты рассказали, что влияет на девальвацию гривны

Новости ПолитикиКабмін прогнозує зростання резервів НБУ до 24 мільярдів

Новости УкраиныНацбанк України вперше за півтора року знизив курс гривні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети