Що буде з мовленням телеканалу "112 Україна" по санкціях Нацради

27 сентября 2019
1108 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18904.jpg

26 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення припинила дію ліцензії на цифрове мовлення телеканалу "112 Україна". Згідно з рішенням, телеканал систематично порушував умови ліцензії, отримав кілька попереджень, та не усунув порушення з 2014 року. Заборона не стосується мовлення телеканалу в інтернеті, а також на кабельному або супутниковому сигналі

Нацрада роз'яснила, як відбуватиметься трансляція телеканалу "112 Україна" після того, як в силу вступило рішення про припинення ліцензії. Так, зокрема, трансляція  телеканалу "112 Україна" в ряді регіонів буде припинена тільки в цифровому форматі.

"У цифри не буде мовлення тільки тих регіональних компаній, ліцензії яких сьогодні розглядали. Національна рада відсилає лист провайдеру. Як тільки він його отримає, він його і вимикає. Вимикає сигнал провайдер. Це не через півроку, це найближчим часом", — пояснили в Нацраді.

За рішенням Нацради, ліцензій на цифрове мовлення були позбавлені 5 компаній: ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Новий формат ТВ" і ТОВ "Партнер ТВ".

Згідно даних Держреєстру суб'єктів інформаційної діяльності ці компанії поширювали мовлення каналу на кілька регіонів. Зокрема, мовлення поширювалося в Києві, Чернігові, Вінниці, Кривому Розі, Харкові, Дніпрі, Полтаві, Херсоні, Сумах, Львові, Ужгороді, Мукачеві, Луцьку, Черкасах, Хмельницькому, Івано-Франківську та прилеглих районах.

Крім того, згідно з рішенням цифрове мовлення каналу "112 Україна" буде припинено і в містах Луганської і Донецької областей. Зокрема, в Маріуполі, Костянтинівці, Краматорську та інших.

 В Нацраді запевнили, що в цих регіонах телеканал можна буде дивитися на супутниковому та кабельному сигналах. Також мовлення буде доступно в інтернеті.

Раніше стало відомо, що суд дозволив Нацраді не продовжувати ліцензію телеканалу "112 Україна".

 

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныНацрада позбавила ліцензії радіо "Прямий FM"

Новости Экономики​СБУ ліквідовувала три центри конвертацій, а НБУ відібрало валютну ліцензію у Актабанка

Новости в миреЄС продовжив санкції проти Росії за отруєння в Солсбері

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети