Співробітники СБУ закривають нелегальні заправки по всій Україні

28 декабря 2019
771 просмотр Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19121.jpg

Станом на 28 грудня співробітники САБУ відкрили 20 кримінальних проваджень за фактом роботи 300 нелегальних заправок по всій території України.Оперативники та слідчі спецслужби задокументували, що комплекси функціонували із порушенням вимог чинного законодавства. Їх діяльність становила підвищену небезпеку для оточуючих та призводила до масштабного недоотримання коштів місцевими бюджетами. За попередніми оцінками експертів, лише за два роки сума несплачених державі податків перевищила 10 мільярдів гривень. Під час спецоперації, яка проводилась на виконання доручення Президента України, підрозділи обласних управлінь СБУ провели перевірки суб’єктів господарювання, що реалізують небезпечні для життя та здоров’я громадян паливно-мастильні матеріали.

За словами  Олексія Гончарука згідно повідомлення прем'єр-міністра  в Telegram, в  Україні нелегальні автомобільні заправні станції (АЗС) закриють до 9 січня. За його словами, всі АЗС будуть працювати за ліцензіями.

"Уряд бореться з нелегальними ринками, зокрема з тіньовим оборотом пального. Дав доручення Державній фіскальної службі, правоохоронцям та органам контролю до 9 січня 2020 року вирішити цю проблему", — заявив Гончарук.

Також він додав, що на сьогоднішній день вже уже демонтовано 46 незаконних АЗС, а 31 об'єкт господарювання вже подав документи для отримання ліцензій.

Нагадаємо, 23 грудня президент Володимир Зеленський провів нараду з представниками компанії-учасниць паливного ринку, нафто- і газодобувної галузі та мереж автозаправних станцій, в ході якого обговорили питання зниження цін на паливо на українських АЗС і детінізації ринку.

Крім того, Антимонопольний комітет України схвалив рекомендації восьми роздрібним мережам щодо встановлення цін при торгівлі високооктановими бензинами та дизельним паливом. АМКУ рекомендував вжити заходів щодо встановлення роздрібних цін на високооктанові бензини і дизельне паливо на рівні, який існував би за умов значної конкуренції на ринку.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети