Суд Швейцарії зобов'язав РФ виплатити компенсації за активи в Криму

10 января 2020
1335 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19142.jpg

Швейцарський федеральний суд залишив в силі рішення арбітражу Женеви про виплату більш $ 82 млн 12 українським компаніям, майно яких «конфісковано» після незаконної анексії Криму.

Про це повідомляє швейцарське видання Swiss.info.Відзначається, що у відповідних рішеннях, опублікованих напередодні, Федеральний суд Швейцарії відхилив апеляції російської сторони на ті рішення, які раніше вже були винесені в Женевському суді, в одній з яких Москва стверджувала, що женевський орган не підходить для того, щоб виносити у цій справі рішення, оскільки таким рішенням цього суду фактично визначається статус Криму.

Також російська сторона намагалася оскаржити аргументи українських фірм, які посилалися на міжурядову угоду про заохочення та взаємний захист інвестицій. Згідно з цим документом Москва не мала конфіскувати інвестиції, вкладені інвесторами з України.

При цьому повідомляється, що представники постраждалих в результаті анексії українських компаній заявили, що аргумент росіян про те, що компанії повинні бути захищені угодою про захист інвестицій між Україною і Росією 1998 року, в даному випадку непридатний.

У Федеральному суді Швейцарії підкреслили, що компетенція женевських суддів під сумнів не ставиться.Видання нагадало, що за відшкодуванням збитків в Постійну палату третейського суду в Гаазі звернулися 12 компаній, в тому числі «Укрнафта».

 За повідомленням «Нафтогазу України», компанія  подає оновлені позови проти РФ до Третейського суду Гааги за захоплені активи в Криму. Українська компанія оцінює завдані збитки в районі $ 7 млрд.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети