Термін дії платіжних карток всіх банків продовжується автоматично.НБУ

3 апреля 2020
1215 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19348.jpg

У Нацбанку заявили, що українські банки в автоматичному режимі продовжують термін дії платіжних карток, якщо він закінчується.Про це на прес-брифінгу заявив заступник глави НБУ Олег Чурій.

"Клієнтам, у яких закінчився термін платіжних карток, банки можуть в автоматичному режимі продовжувати дію цих карт. Тобто не потрібно фізичним особам йти в банк для того, щоб переоформляти ці картки", — сказав Чурій.

Такі картки будуть працювати в звичайному режимі без обмежень — платежі, онлайн і оффлайн, покупки в інтернеті та інші транзакції будуть проходити без проблем.

Зокрема, державний ПриватБанк продовжить дію карт для виплат (зарплатні, пенсійні, соціальні картки) на 90 днів, якщо закінчення терміну дії карти доводиться на період карантину.

Як повідомляє прес-служба фінустанови, карти можна буде використовувати ще три місяці без заміни.

Якщо у карти для виплат завершується термін дії, клієнтові не потрібно йти до відділення або замовляти доставку для перевипуску. Термін дії всіх карт для виплат і карт для виплат Gold буде продовжений автоматично.

На період карантину ПриватБанк рекомендує проводити платежі, отримувати перекази та інші послуги за допомогою Privat24, терміналів самообслуговування і банкоматів, а також обмежити використання готівки, оплачуючи покупки в торговій мережі картами або електронними гаманцями.

Похожие статьи:

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети