Україна готується отримувати газ через Молдову і Румунію

7 ноября 2019
1555 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19000.jpg

«Укртрансгаз» завершив модернізацію газовимірювальної станції «Гребеники» (Одеська область). Про це повідомляє прес-служба компанії.У реверсному режимі з Молдови вже можна отримувати 4 млн куб. м на добу.

Як наголошується в публікації, тепер станція готова здійснювати реверсне транспортування газу в разі припинення транзиту блакитного палива з РФ.

«Готовність об'єкта до роботи перевірили і підтвердили представники суміжного оператора ГТС« Молдовагаз », підписавши відповідний акт», — відзначили в прес-службі.
Нагадаємо, Станція «Гребеники» задіяна в транспортуванні газу через кордон Україна - Молдова. Модернізація технологічної трубопровідної обв'язки станції дозволила істотно підвищити маневреність функціонування ГТС, особливо в разі припинення транзиту російського газу з 1 січня 2020 року. Проектна потужність станції після модифікації складає 70 млн куб. м на добу в аверсному режимі і 4 млн куб м на добу в реверсному режимі з Молдови.

Роботи з модернізації станції здійснено відповідно до ініціативи CESEC, яка передбачає забезпечення транспортування природного газу через Трансбалканські трубопроводи в реверсному напрямку з Греції через Болгарію і Румунію в Україну і Молдову.

Похожие статьи:

Коммунальные предприятияПрипинення Угорщиною реверсу газу в Україну на Годиннику прозріння

Новости ПолитикиВ Молдове хотят выставить счет Кремлю за оккупацию Приднестровья

Новости УкраиныЗемлетрус у Карпатах пройшов без руйнувань

Новости Украины​Україна імпортувала через Польщу 4 млн кубометрів газу за один день

Новости Политики​Политолог спрогнозировал первые действия будущего Президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети