В ніч на неділю Україна переходить на літній час

28 марта 2020
436 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19331.jpg

Сьогодні вночі Україна переходить на літній час.Переведення годинникової стрілки на одну годину вперед необхідно виконати в  3.00 ночі 29 березня 2020 року.

Перехід на літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".

Київський час — час другого часового поясу — встановлюється переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині ночі на 1 годину вперед (перехід на літній час) і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад (перехід на зимовий час).

Як відомо, з літнього на зимовий час переходять більш ніж 100 країн світу.Головна причина маніпуляцій зі стрілками годинника — це економія. Вперше в історії час перевели в 1908 році в Великобританіі.С тих пір для того, щоб раціональніше використовувати енергетичні ресурси і більше користуватися денним світлом, навесні годинник переводять на годину вперед, а восени — назад.

Щорічний перехід на літній час в Україні не несе явної  економічної вигоди, але дозволяє ефективно використовувати світлову частину дня і вільний від роботи час для відпочинку.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети