В ніч на неділю Україна переходить на літній час

28 марта 2020
1798 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19331.jpg

Сьогодні вночі Україна переходить на літній час.Переведення годинникової стрілки на одну годину вперед необхідно виконати в  3.00 ночі 29 березня 2020 року.

Перехід на літній час відбувається відповідно до постанови Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".

Київський час — час другого часового поясу — встановлюється переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині ночі на 1 годину вперед (перехід на літній час) і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад (перехід на зимовий час).

Як відомо, з літнього на зимовий час переходять більш ніж 100 країн світу.Головна причина маніпуляцій зі стрілками годинника — це економія. Вперше в історії час перевели в 1908 році в Великобританіі.С тих пір для того, щоб раціональніше використовувати енергетичні ресурси і більше користуватися денним світлом, навесні годинник переводять на годину вперед, а восени — назад.

Щорічний перехід на літній час в Україні не несе явної  економічної вигоди, але дозволяє ефективно використовувати світлову частину дня і вільний від роботи час для відпочинку.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети