В Україні спростять процедуру "вибивання" боргів по комуналці підвищенням штрафів

31 мая 2020
926 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19451.jpg

Українців попередили про підвищення штрафів за несвоєчасну оплату комунальних послуг.Оплату комунальних послуг в Україні будуть "вибивати" за спрощеною процедурою. Передбачається, що повноваження компаній-постачальників послуг збільшаться. Також було анонсовано підвищення суми штрафів у разі несвоєчасного погашення боргу за житлово-комунальне господарство. Таке зобов'язання влада країни прийняла на вимогу Міжнародного валютного фонду для отримання кредиту в 5 млрд доларів.

Як повідомляється, інші умови отримання траншу, пов'язані з допомогою соціально незахищеним верствам населення України, а також контроль оплати комунальних послуг були обговорені в проекті меморандуму, прийнятому Кабінетом міністрів.

"Ми розробимо адекватні інструменти для постачальників централізованого теплопостачання, щоб забезпечити збір платежів від домогосподарств (у тому числі за допомогою більш високих штрафів і законодавчих жорсткостей)", — сказано в меморандумі.

Раніше повідомлялося, що влада розглядала законопроект про те, щоб спростити процедуру списання боргів шляхом вилучення майна у неплатника. З урахуванням підвищення тарифів не тільки на опалення, а й на інші послуги, а також збільшення штрафів, борги будуть наростати як снігова куля, тому комунальникам дозволять більш активно їх вибивати.

Нагадаємо, що раніше українці на карантині переплатили за комуналку чверть від нарахувань.

 

Похожие статьи:

Автомобильные новостиАвтомайдан намерен увеличить число акций в ответ на скандальные законы

Новости ПолитикиРада не скасовуватиме ухвалені 16 січня закони - Рибак

Новости УкраиныЯнукович стверджує, що влада всі зобов'язання виконала

Новости ПолитикиЯкби Тимошенко звільнили, Янукович вже втратив би владу – політолог

Автомобильные новостиНевідомі заблокували виїзд донецького Автомайдана до будинку родини Януковича

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети