Верховний Суд закрив справу Суркісів проти «ПриватБанку», скасувавши рішення попередніх судів

16 июня 2020
3238 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19481.jpg

Велика Палата Верховного Суду 15 червня частково задовольнила касаційну скаргу Національного банку, скасувавши рішення судів попередніх інстанцій у справі сім'ї Суркісів, а також вирішила припинити виробництво

Про це повідомляє прес-служба НБУ. У Нацбанку нагадали, що суди попередніх інстанцій скасували рішення НБУ про визначення членів сім'ї Суркісів пов'язаними з «ПриватБанком» особами; визнали недійсними договори купівлі-продажу акцій додаткової емісії «ПриватБанку» за рахунок депозитів сім'ї Суркісів (bail-in); зняли з «ПриватБанку» понад мільярд гривень.

Отже, зазначені рішення судів скасовані.Також Верховний Суд зазначив, що позовні вимоги сім'ї Суркісів відносяться до громадянського суду, а не адміністративного судочинства. «Ми вітаємо рішення Верховного Суду про скасування рішення судів попередніх інстанцій. Рішення Національного банку про те, що сім'я Суркісів є пов'язаними з «ПриватБанком» особами залишається в силі. Таким чином, держава мала повне право на обмін їх депозитів на акції додаткової емісії банку для зменшення навантаження на платників податків при виведенні «ПриватБанку» з ринку за участю держави», — зазначив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

В ході розгляду справи, Національний банк надав переконливі докази, що зв'язують родину Суркісів з колишнім акціонером «ПриватБанку» Ігорем Коломойським, підкреслили в НБУ.

Похожие статьи:

Новости в миреБібер зміг домовитися з охоронцем, що подав на співака до суду за побиття

Новости ПолитикиВласенко заявляет, что его хотят посадить в тюрьму на два года

Новости УкраиныРозгін Євромайдану 30 листопада. Суд виправдав Попова і Сівковича

Новости в миреУ Болівії суд відмовився дозволити аборти

Новости ПолитикиСуд відмовився замінити вирок Іващенку

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети