З 1 березня українцям для поїздок в Росію необхідно мати закордонний паспорт

16 февраля 2020
651 просмотр Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article19233.jpg

В Україні з 1 березня 2020 року змінюються правила перетину кордону з Російською Федерацією. У прес-службі МВС уточнили всі нюанси, які очікують українців з початку березня.
Для того, щоб з 1 березня перетнути державний кордон з Росією, громадянам України недостатньо буде тільки внутрішнього паспорта або свідоцтва про народження. На пунктах пропуску доведеться тепер показувати також закордонний паспорт.
 
"З 1 березня 2020 роки українці не зможуть перетинати державний кордон з Україною в Російську Федерацію на підставі паспорта громадянина України (так званого внутрішнього паспорта), або свідоцтва про народження", — повідомляє прес-служба відомства. 
Як наголошується в постанові уряду № 1056 від 18 грудня 2019 року, повернутися з РФ за внутрішніми документами після 1 березня буде можливо.
"Громадяни України, які раніше вибули за кордон за внутрішнім паспортом або свідоцтвом про народження (для дітей до 16 років) зможуть повернутися в Україну за цими документами", — сказано в уточненні.
Як зазначають у відомстві, нова процедура буде позитивно впливати на прикордонний контроль і зможе запобігти вивезенню неповнолітніх на територію Російської Федерації. 
"Зменшиться ймовірність незаконного вивезення неповнолітніх українців за кордон, адже відсутність фото на свідоцтвах про народження не дозволяє встановити приналежність документа конкретній дитині", — додали в міністерстві.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети