З сьогоднішнього дня Укртелеком відключить всі вуличні таксофони

2 февраля 2020
2492 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19207.jpg

 З сьогоднішнього дня в Україні відключають вуличні таксофони. 1 лютого 2020 року, "Укртелеком" припинив обслуговування всіх таксофонів в Україні. У компанії це пояснюють низьким попитом на послуги таксофонів.

"Фактично це рішення споживачів. Люди перестали ними користуватися. Сьогодні в середньому телефоном на вулиці користуються дві хвилини в день", — повідомив директор департаменту комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов.

Така ситуація склалася не дивлячись на те, що з таксофонів можна було безкоштовно зателефонувати на будь-який міський номер.

Раніше "Укртелеком" повідомляв, що в 2019 році з таксофонів на місяць було менше 380 тис. хвилин розмов, в той час як в 2017 році — близько 900 тис. хвилин. При цьому мережа таксофонів налічує 4,8 тис. штук, і послуга таксофонів є збитковою.

"Варто зазначити, що обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, фізично і морально застаріло, і взагалі не виробляється в Україні і це викликає складності з експлуатацією", — додали в "Укртелекомі".

Похожие статьи:

Новости УкраиныУкртелеком:связь на Донбассе полностью восстановили

ОбществоУкртелеком сократил персонал за счет пенсионеров

Новости ОбществаУкртелеком втратив зв’язок, а Сімферополь не приймає літаки

IT-ТехнологииЯк Укртелеком виманює в населення гроші і як з цим боротись?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети