ЗМІ: постраждалі на Кубі дипломати США могли зазнати мікрохвильового випромінювання

2 сентября 2018
1867 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article17620.jpg

 Акредитовані на Кубі дипломати США, які постраждали в результаті якогось зовнішнього впливу, названого в американській пресі “акустичними атаками”, могли стати жертвами спрямованого мікрохвильового випромінювання. Про це повідомила газета The New York Times, інформує УНН.

Вона наводить слова американського вченого Дугласа Сміта з Пенсільванського університету, який є головним автором доповіді, складеної за підсумками вивчення стану здоров’я більш ніж 20 дипломатів США, які постраждали на Кубі. У тій доповіді згадувалося, що американці могли піддатися мікрохвильовому випромінюванню.

Однак, за словами Сміта, фахівці, продовжуючи вивчати інцидент, все більше переконуються в тому, що розумним поясненням симптомів, що спостерігалися у постраждалих, може бути те, що вони зазнали впливу певної електромагнітної зброї, що генерує мікрохвилі. Ці симптоми включали втрату слуху, запаморочення, нудоту, дзвін у вухах. На думку експерта, це є вказівкою на те, що дипломати, швидше за все, постраждали від пошкодження головного мозку.

Все почалося восени 2016 року. Кілька постраждалих дипломатів недавно прибули в посольство, яке відновило свою діяльність в 2015 році в рамках відновлення Бараком Обамою дипломатичних відносин з Кубою. «Daily Mail» повідомила, що один дипломат описав, що він прокидається в готельному номері в Гавані через верещання різкої какофонії. Коли він рухався по кімнаті, шум припинявся. Коли він повертався в ліжко, болісний звук знову нападав на нього. Виникало враження; сказав він лікарям, як ніби він пройшов через невидиму стіну, що з'явилася у його кімнати.
«Незалежно від того, чи чули вони що-небудь чи ні, наслідки були безпомилковими — симптоми, починаючи від носових кровотеч, нудоти, запаморочення і сильних головних болів до м'якого пошкодження головного мозку і постійного шуму або втрати пам'яті. Як не дивно, як тільки деякі з жертв покинули Кубу, вони перестали чути звуки », повідомляє Daily Mail.
Як стверджують деякі, можливо, це не настільки дивно, як ми очікували, враховуючи дивовижне пояснення того, чому щонайменше 21 американський дипломат, як і інші з Канади, покинули службу в Комуністичної Гавані. Хоча Америка офіційно не вказала пальцем на ймовірного винуватця, Вашингтон вважає, що вони були жертвами секретнї звукової зброї, використаної кубинським урядом.

 

 

 

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети