Чиновники ЄС проти Майдану в Білорусі

21 августа 2020
5627 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19589.jpg

В Євросоюзі зацікавлені в стабільності на території білоруської держави. Європейські чиновники хочуть, щоб переговори між владою і опозицією були конструктивними, а сама Білорусь добилася економічного процвітання. При цьому Європейський союз не хоче повторення подій українського Майдану.

Як повідомив топ-чиновник з Європейського союзу на умовах анонімності журналістам Reuters, ситуація в Білорусі 2020 року суттєво відрізняється від української ситуації 2013-2014 років. За його словами, президент Європейської ради Шарль Мішель впевнений, що протести в Білорусі не залежать від євроінтеграційних настроїв.

Досвід України важливий в тому сенсі, що ніхто не захоче повторення такого ж сценарію, з яким зіткнулися після євромайдану українці. Євросоюз тому не зацікавлений ні в Майдані-2, ні в хаосі на території Білорусі, який може прийти після зміни влади. Білорусь не можна називати Україною, оскільки білоруси не хочуть в Євросоюз.

Анонімне джерело переконане, що Європейський союз сприятиме стабільності в Білорусі, переговорам між владою і суспільством. Євросоюз зацікавлений в економічному процвітанні Білорусі, щоб при цьому не було порушено геополітичний баланс між РФ, Білоруссю і ЄС.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети